stěhovák.net levné stěhování PrahaStěhovák.net služby levné stěhování Praha

Stěhování Stěhovák.net je středně velká rodinná firma nabízející službu Levné stěhování Praha. V levné stěhování Praha se pohybujeme již od roku 1997 a proto máme velké zkušenosti jak se stěhováním bytů, tak firem malých i velkých rozměrů. Převážně se zabýváme stěhováním v Praze a okolí, ale vyjíždíme i po celé České republice a do zahraničí.

Již třetím rokem spolupracujeme s firmou Šikula-Stěhovák, s.r.o. a společně zajišťujeme nejen služby stěhování, vyklízení, úklidu či hodinového manžela, ale také rozšiřujeme vozový park o další typy přepravních vozů tak, aby je bylo možné využít na různé druhy zakázek - šetříme tím prostředky našich zákazníků.

Náš stěhovací tým se skládá z pracovníků, s dlouholetou praxí ve stěhování, balení a montáže i demontáže nábytku. Každý z našich stěhováků prošel důkladným výběrem, abychom měli jistotu kvalitně odvedené práce i ve zhoršených podmínkách.

Jelikož jsme středně velká stěhovací firma, můžeme si dovolit Vám nabídnout nižší ceny, než velké stěhovací firmy. Nabízíme možnost využití celoročních slev na stěhování, ke všemu neúčtujeme ujeté kilometry po Praze a nezvyšujeme cenu za stěhování o víkendech či svátcích.

Mimo jiné také zajišťujeme vyklízení bytových i nebytových prostor, řemeslné práce jako montáže nového nábytku, kuchyní, kanceláří, apod., úklidové práce a služby hodinového manžela.

Máte-li jakýkoliv dotaz ke stěhování, vyklízení a dalším námi nabízeným službám, můžete využít bezplatnou telefonní linku 800 444 499 - dostupnost 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. Nebo využijte ostatní formy kontaktu: e-mail: info@stehovak.net    kontaktní formulář    skype: stehovak.net

 

Spolupracujeme s profesionály v oboru:

 

Co nabízíme pro stěhování Praha:

ZDARMA pro Prahu a okolí:

  • Prohlídka naším technikem
  • Přistavení stěhovacího vozu
  • Zapůjčení přepravek a krabic
  • Odvoz použitých materiálů po stěhování
  • Po Praze neúčtujeme ujeté kilometry

Další služby:

TOPlist
TOPlist