Autojeřáby

Stěhování Autojeřáby Karel Kliment

AUTOJEŘÁBY, ZEMNÍ PRÁCE PRAHA, ŘÍČANY

Ve spolupráci s firmou Autojeřáby Karel Kliment Vám nově nabízíme kompletní stěhovací služby různými druhy autojeřábů, zemní a výkopové práce minibagry a mnoho dalších.

O firmě Autojeřáby Karel Kliment:

Nabízíme profesionální výstavbu rodinných domů, dřevostaveb i montovaných domů, včetně všech montáží spojených se stavbou a dokončovacími pracemi, stěhování autojeřáby - pro těžké břemena a stroje různých vah a velikostí a v neposlední řadě jakékoliv demoliční práce.

Již přes 20 let působíme na trhu s manipulační a stavební technikou, díky čehož máme za sebou mnohé úspěšné práce a mnoho spokojených zákazníků.

Pracujeme v rámci Prahy a okolí s kvalitní technikou zaručující spokojenost a precizně odvedenou práci. Zabýváme se nejen stavbami domů, ale i výkopovými pracemi za pomoci minibagrů. Disponujeme kontejnery a bádiemi na beton - možnost přistavení kdekoliv v Praze a okolí. Provádíme výkopy základů rodinných domů, výkopy inženýrských sítí, těžbu zeminy, přípravné práce pro stavby, výkopy kanalizací a další služby spojené s půdou.

Naši práci odvádíme kvalitně a se zaměřením na spokojenost zákazníků. Zaručujeme profesionální přístup, precizně odvedenou práci a spokojenost po dokončení práce. Máte-li zájem vidět některé z našich předchozích zakázek, podívejte se na naši fotogalerii.

Zvolte kvalitu a zkušenost za příznivé ceny.

Kontakt:

Těšíme na spolupráci s Vámi..

 

Něco málo z naší práce: