Stěhování strojů a těžkých břemen

stěhování strojů a těžkých břemen

Stěhování strojů a těžkých břemen profesionály v oboru stěhování

Na základě Vašich požadavků, zajistíme přepravu, instalaci a kompletní stěhování strojů a těžkých břemen, včetně trezorů, na Vámi určené místo. Nabízíme profesionální služby, na základě mnohaletých zkušeností stěhování těžkých břemen různých váhových kategorií, s pozitivní odezvou všech stěhovaných zákazníků.

 

Jaké stroje a těžké břemena stěhujeme:

  • pianina, klavíry, trezory, kopírky, stroje
  • výrobní linky, chladící zařízení, diesel agregáty
  • racky, záložní zdroje a spoustu dalších těžkých břemen s mnohatunovou váhou

Na těžkých břemen máme speciální tým profesionálních pracovníků, kterým nedělá problém řešit jakékoliv překážky, včetně těch nečekaných. Ke stěhování těžkých břemen jsou všichni kompletně vybaveni speciálními pomůckami a nářadím na mnohatunové stroje.

Díky mnohaletým zkušenostem víme, že si naši stěhováci umí poradit i ve zdánlivě neřešitelných situacích a proto mají za sebou nespočet úspěšných akcí stěhování těžkých břemen. Vždy dělají maximum pro spokojenost zákazníka a ochranu jeho majetku, nemusíte mít tedy obavy z poškození i velmi drahého zařízení.

 

Manipulace při stěhování strojů a těžkých břemen:

Pro samotnou manipulaci s těžkými břemeny je často nutné používat speciální nářadí. Mezi námi nejpoužívanější patří tyto:

  • řiditelné a neřiditelné plošiny na odtažení strojů a těžkých břemen z hal
  • speciální hevery na přizvednutí strojů a těžkých břemen do mnoha tun
  • lana, pajcry, kočky, hubcuky – vše, co je potřeba na rozpohybování, zvednutí a následné odtažení a odvezení na uřčené místo

Pokud jste zde v seznamu nenašli Vámi požadované těžké břemeno, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.

Naši pracovníci mají mnohaleté zkušenosti, z oblasti stěhování těžkých břemen, proto jsme schopni přestěhovat vše, co právě Vaše situace vyžaduje.

 

Spolupráce s odborníky při stěhování strojů a těžkých břemen:

Při stěhování strojů a těžkých břemen spolupracujeme s profesionálními autojeřábníky, kterým nedělá problém jakýkoliv úkol - např. stěhování přes střechy budov, přes suterény či technologické šachty. V našem týmu stěhováků máme vyškolené pracovníky na manipulaci s VZV do mnoha tun. Manipulace probíhá také za pomocí lan, díky kterým poté naši pracovníci umístí stěhovaný předmět na místo určení, s přesností na centimetry. Ve ztížených podmínkách používáme i další stěhovací nástroje, např. paletové vozíky, kočky nebo hubcuky. Nicméně pro nás není problém zajistit jakoukoliv jinou techniku pro stěhování.

stěhování strojů a těžkých břemen 2                                     

          Spolupracujeme s:

  •             autojeřábníky
  •             tahači
  •             řidiči vysokozdvižných vozíků
  •             piloty vrtulníků

 

 

 

Zajistíme Vám bezproblémové přestěhování jakéhokoliv předmětu, bez poškození.

 

Ceník stěhování strojů a těžkých břemen

Váha břemene Cena v Kč Cena za patro v Kč
100 - 199 Kg (pianino polopancíř) 1 200 200
200 - 299 Kg (piano celopancíř) 1 800 250
300 - 399 Kg (trezor) 3 000 500
400 - 599 Kg (trezor) 4 000 750
600 Kg a více 5 000 800

Cena za každých 20m donášky se počítá jako jedno patro.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

V případě zájmu o naše služby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Stačí zavolat na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo  na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku psanou formou na e-mail info@stehovak.net či vyplnit malý formulář přímo na webu ZDE.

Zároveň si Vás dovolíme pozvat na naše facebook stránky, na kterých se dočtete aktuální recenze zákazníků - soukromých osob. Recenze stěhovaných firem naleznete ZDE.