Stěhování archivů

stěhování archivůŠetrné stěhování archivů

Při stěhování archivů klademe důraz na precizní přípravu a zabalení všech archiválií, abychom zabránili jakémukoliv poškození, pomíchání či znehodnocení dokumentů. Proto náš technik nejdříve provede zhodnocení celkového stěhování archivů, na základě kterého se připraví přesná kalkulace ceny za obalový materiál a celkové stěhování.

Při návštěvě technika:

 • Připravte si seznam archiválií (čísla krabic či spisů), které bude třeba odstěhovat
 • Technik s Vámi automaticky zkonzultuje obalový materiál. V případě, že máte k dispozici svůj, provede kontrolu, zda je materiál vhodný. Případně sepíše seznam ostatního obalového materiálů, který bude dále potřeba. Samozřejmostí je zapůjčení našeho obalového materiálu, který Vám bude automaticky nabídnut. V případě nutnosti je možné od nás materiál odkoupit.
 • Sdělte technikovi, zda budete chtít některé položky seznamu zlikvidovat - tedy kompletně vyřadit z evidence. Opět doporučujeme připravit si seznam, který poté s technikem projdete společně. Na základě požadavku likvidace automaticky nabízíme ekologickou likvidaci na sběrném dvoře (Vaše dokumenty budou jednou pro vždy zničeny)
 • Technik zjistí počet pater pro nakládku a vykládku, případně je-li k dispozici výtah a zda je možné parkování, v co nejbližším místě u nakládky a vykládky.
 • Máte-li jakékoliv další dotazy či poznámky, neváhejte a sdělte je technikovi.
 • Všechny Vámi udané informace pomůžou technikovi přesně určit počet pracovníků, kteří se o Vaše stěhování postarají.

Předběžná cenová nabídka stěhování archivů

Bude technikem vypracována na místě tak, aby pro Vás byla co nejvýhodnější. Nabídka je nezávazná a v případě jakýchkoliv připomínek či dotazů, nás můžete ihned telefonicky kontaktovat. Pokud s nabídkou souhlasíte, můžete si s technikem ihned domluvit termín stěhování. Rozhodnete-li se pro naši firmu, až po provedené prohlídce, stačí nám zavolat na naši bezplatnou linku 800 444 499 a termín si závazně objednat.

Stěhování archivů

Po předchozí domluvě Vám s předstihem přivezeme obalový materiál, případně provedeme demontáž nábytku. Pokud jste využili nabídku balení naší firmou, pracovníci Vám zabalí vše sami, s co největší precizností a Vy se nebudete muset strachovat, zda vše stihnete.

V den stěhování přijede vůz na předem určené místo, ve sjednanou hodinu. Pracovníci roztřídí a založí složky archivů přesně tak, jak požaduje seznam stěhovaných archiválií. Následně je vynosí a naskládají do připraveného vozu, který je vždy plně vybaven potřebným obalovým materiálem, případně objednanými přepravkami, apod.

Náklad stěhováci upevní dle potřeby a zafixují tak, aby nedošlo k žádnému poškození, překlopení či smíchání archů. Po příjezdu na adresu vykládky pak postupují shodně a vše uloží na Vámi určené místa.

Naše firma dbá na dobrou pověst a velkou kvalitu provedených prací, včetně profesionálních zaměstnanců, proto se nemusíte obávat jakýchkoliv škod.

Chcete-li se o našich kvalitách přesvědčit ještě než zavoláte, podívejte se na reference našich zákazníků zde na webu nebo na naši facebook stránce.

 

Výhody pro stěhování archivů:

 • telefonní linka 800 444 499 dostupná 24/7 – volání ZDARMA
 • prohlídka technikem v rámci Prahy je vždy ZDARMA
 • po Praze nepočítáme najeté kilometry
 • nenavyšujeme cenu o příplatky – ceny máme stejné ve všední dny, o víkendech i svátcích
 • obalový materiál zapůjčíme ZDARMA na celý měsíc, oproti vratné záloze
 • kompletní pojištění našich služeb v ceně
 • možnost úhrady zakázky v hotovosti či kartou (!!!)
 • možnost využití dalších stěhovacích služeb z naší nabídky

 

Ceník stěhování archivů

Vozidlo a obsazení Cena v Kč/hod
Práce bez auta 1 pracovník 300
Dodávka Furgon 17 m3 + řidič 700
Dodávka Furgon 17 m3 + 2 pracovníci 800
Dodávka Furgon 17 m3 + 3 pracovníci 1000
Dodávka skříňová 22 m3 + řidič 800
Dodávka skříňová 22 m3 + 2 pracovníci 900
Dodávka skříňová 22 m3 + 3 pracovníci 1100
Nákladní auto 36m3 + řidič 1000
Nákladní auto 36m3 + 2 pracovníci 1100
Nákladní auto 36m3 + 3 pracovníci 1300
Nákladní auto 36m3 + 4 pracovníci 1500
Nákladní auto 42m3 + řidič 1000
Nákladní auto 42m3 + 2 pracovníci 1100
Nákladní auto 42m3 + 3 pracovníci 1300
Nákladní auto 42m3 + 4 pracovníci 1500

Ceny jsou uvedeny bez DPH.