Stěhování strojů

Stěhování strojů levně a profesionálně

stěhování strojůJednou z našich specializací je levné stěhování strojů, které nabízíme nejen fyzickým osobám, ale také firmám. Jsme profesionální firma s dlouholetými zkušenostmi v levném stěhování strojů.

Vlastníme profesionální techniku, díky které jsme schopni přestěhovat stroje velice profesionálně a šetrně, s nulovou škodou. Při stěhování v obtížných terénech spolupracujeme s odborníky na řízení jeřábů, apod (doprava přes střechu objektu, nakládání do výšek...). Samozřejmě přistupujeme ke každé zakázce individuálně se vší pečlivostí, o čemž svědčí i několik referencí našich spokojených zákazníků.

 

Průběh stěhování strojů:

Po zaslání Vaší objednávky či jejím sdělení telefonicky na bezplatné lince 800 444 499, si s Vámi sjedná schůzku náš technik. Přijede dle Vašich časových možností na místo nakládky stroje a zhodnotí celkovou situaci. Navrhne Vám vhodnou variantu stěhování, včetně použití techniky a vypíše si nejdůležitější body, které předá stěhující posádce. Po kompletní prohlídce Vám bude technik schopen sdělit cenu stěhování. Je nutné ovšem počítat s faktem, že pokud nebude mít úplné informace, může se cena později lišit.

V den stěhování přijede naše posádka na místo nakládky, naloží stroj, dle předchozího plánování s technikem a stroj dopraví na místo vykládky. Na vykládce opět postupují dle předem promyšleného harmonogramu.

Obavy z komplikací mít nemusíte, naši stěhováci si umí poradit za každých okolností, i při neočekávaných překážkách.

 

Jaké služby nabízíme:

  1. kotvení strojů
  2. usazení strojů do van
  3. čištění strojů a van od nežádoucí mastnoty a olejů
  4. vyčerpání kapalin a olejů ze strojů
  5. kalibraci (vyvážení) strojů
  6. elektroinstalaci - odpojení a zpětné připojení strojů

 

Stěhujeme jakékoliv těžké předměty bez omezení hmotnosti, po celé ČR a Evropě. Stěhujeme dílenské stroje, vybavení dílen, servery, záložní a klimatizační jednotky, kotle, lékařské a vědecké přístroje, trezory, pece, vířivé vany a další těžká břemena. Na lehčí břemena používáme pianoplan, s nosností do 1 tuny a další stěhovací vybavení.

 

Ceník stěhování těžkých břemen

Váha břemene Cena v Kč Cena za patro v Kč
100 – 199 Kg (pianino polopancíř) 1 200 200
200 – 299 Kg (piano celopancíř) 1 800 250
300 – 399 Kg (trezor) 3 000 500
400 – 599 Kg (trezor) 4 000 750
600 Kg a více 5 000 800

Cena za každých 20m donášky se počítá jako jedno patro.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.