Stěhování bytů a domůKdyž se řekne: stěhování bytů ...

Velkou část lidí napadne, při zmínce stěhování bytů, jak velký shon je čeká, kolik stresu, času a peněz bude stěhování stát.

Zvažují se různé možnosti pomoci - rodina, přátelé, kamarádi či stěhování svépomocí nebo oslovení stěhovací firmy a jaké?

Obecně je třeba si ujasnit, o jak náročné stěhování jde a jakou hodnotu má stěhovaný majetek, potažmo nakolik si ceníte vybavení Vašeho bytu a Vašich soukromých věcí. Pakliže se nechcete vystavit jakémukoliv riziku poškození stěhovaných věcí, měli by jste oslovit profesionální stěhovací firmu. Minimálně můžete získat cenné rady ke stěhování bytů, jež Vám ušetří spoustu času.

Naše firma nabízí dlouhodobě vysoce profesionální služby stěhování, vyklízení, likvidace a skladování. Nehrajeme si na nedostupné tajnůstkáře, jsme schopni poradit všem zákazníkům, ať už si naši firmu vyberou či nikoliv.

Před samotným stěhováním doporučujeme návštěvu technika, který individuálně hodnotí zakázky dle objemu stěhovaných věcí, adres nakládky a vykládky (počet pater, výtah) a na základě mnoha různých faktorů dokáže obratem sdělit cenu stěhování.

Co Vás čeká při návštěvě technika:

 • Připravte si seznam věcí, které chcete přestěhovat, případně si sepište alespoň nejdůležitější body, z každé místnosti. Ostatní s Vámi technik projde, pro Vaši i naši kontrolu.
 • Technik s Vámi automaticky zkonzultuje obalový materiál. V případě, že máte k dispozici svůj, provede kontrolu, zda je materiál vhodný. Případně sepíše seznam ostatního obalového materiálů, který bude dále potřeba. Samozřejmostí je zapůjčení našeho obalového materiálu, který Vám bude automaticky nabídnut. V případě nutnosti je možné od nás materiál odkoupit.
 • Sdělte technikovi, zda budete chtít některý Váš majetek zlikvidovat či odvézt. Opět doporučujeme připravit si seznam, který poté s technikem projdete společně.
 • Technik zjistí počet pater pro nakládku a vykládku, případně je-li k dispozici výtah a zda je možné parkování, v co nejbližším místě u nakládky a vykládky.
 • Máte-li jakékoliv další dotazy či poznámky, neváhejte a sdělte je technikovi.
 • Všechny Vámi udané informace pomůžou technikovi přesně určit počet pracovníků, kteří se o Vaše stěhování postarají.

Předběžná cenová nabídka stěhování bytů a domů

Bude technikem vypracována na místě tak, aby pro Vás byla co nejvýhodnější. Nabídka je nezávazná a v případě jakýchkoliv připomínek či dotazů, nás můžete ihned telefonicky kontaktovat. Pokud s nabídkou souhlasíte, můžete si s technikem ihned domluvit termín našich služeb. Rozhodnete-li se pro naši firmu, až po provedené prohlídce, stačí nám zavolat na naši bezplatnou linku 800 444 499 a termín si závazně objednat.

Stěhování bytů a domů

Po předchozí domluvě Vám s předstihem přivezeme obalový materiál, případně provedeme demontáž nábytku. Pokud jste využili nabídku balení naší firmou, pracovníci Vám zabalí vše sami, s co největší precizností a Vy se nebudete muset strachovat, zda vše stihnete.

V den stěhování přijede vůz na předem určené místo, ve sjednanou hodinu. Pracovníci naloží všechny Vaše věci, které jste uvedli na seznamu pro stěhování a zajistí bezškodnou přepravu na místo vykládky. Po vyložení Vašeho majetku dojde k opatrnému vybalení a kontrole všech věcí. Provede se montáž a umístění nábytku, dle Vašich požadavků. Následně proběhne zhodnocení, zda vše proběhlo v pořádku a určí se konečná cena našich služeb, jež se platí na místě našim pracovníkům. Nově lze úhradu provést i bankovní kartou (po předchozí domluvě s technikem), přímo u našich stěhováků.

Chcete-li se o našich kvalitách přesvědčit ještě než zavoláte, podívejte se na reference našich zákazníků zde na webu nebo na naši facebook stránce, případně na stránce referencí našeho webu Šikula-Stěhovák.

 

Výhody pro stěhování bytů a domů:

 • telefonní linka 800 444 499 dostupná 24/7 – volání ZDARMA
 • prohlídka technikem v rámci Prahy je vždy ZDARMA
 • po Praze nepočítáme najeté kilometry
 • nenavyšujeme cenu o příplatky – ceny máme stejné ve všední dny, o víkendech i svátcích
 • obalový materiál zapůjčíme ZDARMA na celý měsíc, oproti vratné záloze
 • kompletní pojištění našich služeb v ceně
 • možnost úhrady zakázky v hotovosti či kartou (!!!)

 

Ceník stěhování bytů a domů

Vozidlo a obsazení Cena v Kč/hod
Práce bez auta 1 pracovník 300
Dodávka Furgon 17 m3 + řidič 700
Dodávka Furgon 17 m3 + 2 pracovníci 800
Dodávka Furgon 17 m3 + 3 pracovníci 1000
Dodávka skříňová 22 m3 + řidič 800
Dodávka skříňová 22 m3 + 2 pracovníci 900
Dodávka skříňová 22 m3 + 3 pracovníci 1000
Nákladní auto 36m3 + řidič 1000
Nákladní auto 36m3 + 2 pracovníci 1100
Nákladní auto 36m3 + 3 pracovníci 1300
Nákladní auto 36m3 + 4 pracovníci 1500
Nákladní auto 42m3 + řidič 1000
Nákladní auto 42m3 + 2 pracovníci 1100
Nákladní auto 42m3 + 3 pracovníci 1300
Nákladní auto 42m3 + 4 pracovníci 1500

Ceny jsou uvedeny bez DPH.