Úklidové služby

Úklidové službyProfesionální úklidové služby

Pro Prahu a přilehlé okolí nabízíme profesionální úklidové služby zahrnující byty, domy, bytové domy, kanceláře i firmy a různé prostory.

Jestliže nechcete spoléhat na to, až budete v pořadníku velkých úklidových firem, obraťte se na nás! Volný termín zajistíme, v rámci Vašich časových možností. Pomáháme zaneprázdněným lidem, starším i nemohoucím lidem a všem, kterým úklid nedělá přílišnou radost. Jako bonus od nás získáte jistotu stálé ceny o víkendech i svátcích, kdy si neúčtujeme žádné příplatky a ke všemu jsou naše služby plně pojištěné.

 

Úklidové služby nabízíme pro níže uvedené objekty:

 1. byty, bytové domy
 2. rodinné domy
 3. panelové domy
 4. kanceláře
 5. firmy, obchodní prostory
 6. průmyslové podniky
 7. školy a školky, kulturní a sportovní zařízení
 8. hotely, hostely, motely a penziony
 9. archívy a knihovny (úklid regálů) ... a mnohé další

 

Co obsahuje jednorázový i pravidelný úklid:

 1. mytí oken, dveří, zrcadel a vitrín
 2. mytí podlah
 3. očištění nábytku šetrnými prostředky
 4. mytí vany, umyvadla a toalety
 5. odstranění otisků
 6. otření stolních i stropních světel
 7. otření zásuvek a vypínačů
 8. otření elektroniky a PC vybavení
 9. úklid po malířích či tesařích (po výměně oken, podlah, apod.)
 10. úklid a následné vytření balkónu
 11. žehlení prádla a další práce, které byly dohodnuty v rámci úklidové služby

 

U nás si nemusíte objednávat úklidové služby pravidelně. Nabízíme jednorázové úklidové práce, do kterých lze zakomponovat úklid jakéhokoliv rozsahu. Nespornou výhodou je fakt, že u nás můžete využít naprosto kompletních služeb, od stěhování, dopravy, montáží a oprav, až po úklid. Není třeba si objednávat práce u více firem s nejistotou, zda bude Vaše poptávka vůbec vyřešena a případně v jakém obsazení, zda na Vás výjde termín a další útrapy, které na zákazníky velkých firem číhají..

Využijte našich úklidových služeb nebo naší kompletní nabídky služeb a přesvědčte se sami, zda je opravdu nutné komplikovat si život nadměrným množstvím cizích lidí ve Vaší domácnosti. My zvládneme vše a s úsměvem.

Čištění koberců a čalounění:

Jako samostatnou kapitolu chceme představit službu čištění koberců a čalounění nábytku, neboť nejde o zcela standardní výkony v rámci jednoduchého úklidu.

Disponujeme velmi kvalitní technikou a kvalitními prostředky na čištění tzv. mokrou cestou. Při použití této techniky dochází k přímému vstřikování vody se saponátem přímo do chlupů koberce a následně dochází k jejímu odsání. Jde tedy o nejvhodnější variantu hloubkového vyčištění koberce (vhodné hlavně pro alergiky). Opakovaným čištěním ponecháváte koberci stále dokonalý vzhled a to bez pachů, roztočů a veškerých nečistot. Po dohodě je možné přidat vonnou esenci a navodit tak velmi příjemnou atmosféru domova.

Shodný postup volíme také pro čištění čalouněného nábytku, matrací, sedaček a pohovek. Zmíněné čištění by se mělo provádět ve všech domácnostech alespoň 1 x ročně, tím spíše v domácnostech s dětmi a domácími mazlíčky.

Před objednáním čištění koberců je potřeba odhadnout plochu čistění v metrech čtverečních a míru znečištění. Nejste-li si jisti plochou, můžete si objednat prohlídku našim technikem v rámci Vašich časových možností a s vědomím, že návštěva technika je nejen ZDARMA, ale hlavně není závazná. Závaznou objednávku služeb je nutno potvrdit buďto na místě, telefonicky na lince 800 444 499 nebo e-mailem.

 

Ceník úklidové služby:

ceník úklidových prací

Přesnou cenovou kalkulaci sdělíme na základě osobního jednání, návštěvy technika nebo kompletního rozpisu prací a ploch. Termín úklidové služby je možné dohodnout v rámci Vašich časových možností.