Stěhování trezorů

Levné stěhování trezorů

stěhování trezorůJiž od roku 1997 nabízíme soukromým osobám a firmám levné stěhování trezorů. Máme za sebou nespočetné množství zkušeností se stěhováním trezorů v různých podmínkách a koutech České republiky. Provádíme stěhování po Praze stejně pravidelně jako kdekoliv jinde. Obraťte se na nás a získáte jistotu kvalitní, profesionální a precizní stěhovací práce.

V našem týmu máme odborníky na těžké břemena a specialisty na stěhování trezorů, sejfů a trezorových skříní jakékoliv váhy a velikosti. Všichni naši pracovníci mají potřebné profesionální vybavení, díky kterému umí pohotově reagovat na mnohé nečekané překážky při stěhování.

Chcete-li zvolit profesionální stěhovací firmu, která přesně ví jak má probíhat správné stěhování trezorů, sejfů a trezorových skříní, pak neváhejte a obraťte se na nás. Máme mnoho referencí již odvedených prací, včetně referencí na našich facebook stránkách.

Zbavte se obav ze stěhování těžkých břemen, strojů, trezorů, sejfů a trezorových skříní a spolehněte se na odborníky.

Průběh stěhování trezorů:

Po zaslání Vaší objednávky či jejím sdělení telefonicky na bezplatné lince 800 444 499, si s Vámi sjedná schůzku náš technik. Přijede dle Vašich časových možností na místo nakládky trezoru, sejfu či trezorové skříně a zhodnotí celkovou situaci. Navrhne Vám vhodnou variantu stěhování, včetně použití techniky a vypíše si nejdůležitější body, které předá stěhující posádce. Po kompletní prohlídce Vám bude technik schopen sdělit cenu stěhování. Je nutné ovšem počítat s faktem, že pokud nebude mít úplné informace, může se cena později lišit.

V den stěhování přijede naše posádka na místo nakládky, naloží trezor, dle předchozího plánování s technikem a trezor dopraví na místo vykládky. Na vykládce opět postupují dle předem promyšleného harmonogramu.

Obavy z komplikací mít nemusíte, naši stěhováci si umí poradit za každých okolností, i při neočekávaných překážkách. Podívejte se do galerie stěhování, kde naleznete něco málo z fotodokumentace našich zakázek.

 

Jakou techniku používáme pro stěhování trezorů, sejfů a trezorových skříní:

A mnoho dalších, jako jsou např. paletové vozíky, VZV, trámky, pajcry i plechy.

 

Stěhujeme jakékoliv těžké předměty bez omezení hmotnosti, po celé ČR a Evropě. Stěhujeme dílenské stroje, vybavení dílen, servery, záložní a klimatizační jednotky, kotle, lékařské a vědecké přístroje, trezory, pece, vířivé vany a další těžká břemena. Na lehčí břemena používáme pianoplan, s nosností do 1 tuny a další stěhovací vybavení.

 

Ceník stěhování těžkých břemen

Váha břemene Cena v Kč Cena za patro v Kč
100 – 199 Kg (pianino polopancíř) 1 200 200
200 – 299 Kg (piano celopancíř) 1 800 250
300 – 399 Kg (trezor) 3 000 500
400 – 599 Kg (trezor) 4 000 750
600 Kg a více 5 000 800

Cena za každých 20m donášky se počítá jako jedno patro.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.