Obalový materiál

krabice-stehovaniObalový materiál Stěhování Stěhovák.net

Sháníte ten správný obalový materiál a nevíte si rady, jak nejlépe ochránit svůj majetek? Pak jsme zde my! Poradíme s výběrem, postupem balení i množstvím.

Nabízíme Vám k zapůjčení nebo k prodeji obalový materiál, který využijete nejen ke stěhování. Disponujeme širokou škálou kvalitního obalového materiálu, jež je prověřen léty praxe. Naše firemní krabice jsou 5 vrstvé a unesou až 45 kg.

Postupy balení a bezpečnou přepravu předmětů konzultujte vždy s naším odborníkem. Máme mnohaleté zkušenosti, a tak již víme co je dobré pro Váš majetek a co naopak majetku může uškodit. V případě zájmu si sjednejte termín, kdy Vám náš pracovník obalový materiál přiveze nebo si jej můžete vyzvednout sami (po tel. domluvě) na adrese naší kanceláře. Do kanceláře je možné přijít kdykoliv v pracovní dny PO - PÁ od 7.00 do 16.00 hod.

 

Objednejte si obalový materiál bez zbytečného klikání na další strany:

Krabice nová 60x38x35 cm (50,- Kč bez DPH) ks Krabice použitá 60x38x35 cm (30,- Kč bez DPH) ks Šatní box 60x52x96 cm (220,- Kč bez DPH) ks Plastová přepravka 60x60x40 cm (220,- Kč bez DPH) ks Strečová fólie 150 m návin 240 g (180,- Kč bez DPH) ks Bublinková fólie 1,0 x 100 m (10,- Kč/m bez DPH) m Lepící páska akrylová průhledná - 48 mm (30,- Kč bez DPH) ks Zavírač kartonů na lep. pásky 48 mm (300,- Kč bez DPH) ks

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Přidat soubor:

Povolený typ: jpg,jpeg,png,gif,doc,docx,pdf,zip,rar, velikost do 10MB

Vaše zpráva


 

Popis a bližší informace o obalovém materiálu

5 vrstvá krabice o rozměrech 60*38*35 cm - nová 50,- Kč / použitá 30,- Kč

krabice_sikula Naše krabice jsou vyrobené z pevného 5 vrstvého kartonu, tudíž je jejich použití při stěhování nejideálnější. Máte-li obavy o svůj majetek, jistě Vám tyto krabice budou vhod. Nosnost je až cca 45 kg, tudíž lze do krabic skládat i knihy, bez obav z protrhnutí.
5 vrstvé krabice poskytují nejlepší ochranu stěhovaným věcem.

Při zakoupení i zapůjčení jsou ceny shodné, liší se pouze druhem krabice. Ceny jsou bez DPH.

 

Šatní box s tyčí na ramínka o rozměrech 60*52*96 cm - 220,- Kč

šatní boxŠatní box je tzv. "papírová skříň" využívána na rychle přesunutí oblečení. Nejvhodnější je pro saka, šaty apod.

Jestliže máte velký objem oblečení a nechcete jej skládat do krabic či pytlů, není jednodušší cesty k efektivnímu stěhování. Věci se jednoduše přesunou (vč. ramínek) z šatní skříně do tohoto boxu a v místě vykládky se opět jednoduše přesunou zpět do šatní skříně.

Při zakoupení i zapůjčení je cena shodná, liší se pouze rozměry šatních boxů. Cena je bez DPH.

 

Plastová přepravka o rozměrech 60*60*40 cm - 220,- Kč

plastová přepravkaJedná se o plastové přepravky na různé využití. Lze je štosovat na sebe a zajistit tak co největší úsporu místa. Využití např. při stěhování knih, důležitých osobních věcí, apod.

Při zakoupení i zapůjčení je cena shodná. Cena je bez DPH.

 

 

Průtažná fixační stretch fólie - 180,- Kč

stretch folie

Stretch fólie jsou nedílnou součástí vybavení u jakéhokoliv stěhování. Fólie se používájí zvláště pro fixaci pohyblivých částí stěhovaných předmětů a různých drobností. Samozřejmostí je fixace při ochraně proti poškrábání nábytku, právě díky pevnosti a zároveň pružnosti materiálu.

Při zakoupení i zapůjčení je cena shodná. Cena je bez DPH.

 

Bublinková fólie o rozměrech 100 m - 1 m / 10,- Kč

bublinková fólie

Univerzální obalový materiál, pro větší zabezpečení obalovaných předmětů. Bublinkové fólie se využívají zvláště při balení křehkých či velmi drahých kusů nábytku, pro osobní věci, sklo, apod.

U bublinkové fólie se účtují vždy spotřebované metry. Cena při zakoupení i zapůjčení je shodná. Cena je bez DPH.

 

 

Lepící páska o rozměru 48 mm - 30,- Kč

lepící páska

Nesmí chybět u žádného stěhování - zpravidla se využívají lepící pásky o rozměru 48 mm. Dají se využít nejen na lepení krabic, ale také k upevnění bublinkové či stretch fólie.

Při zakoupení i zapůjčení je cena shodná. Cena je bez DPH.

 

Zavírač kartonů na lepící pásku o rozměru 48 mm - 300,- Kč

zavírač kartonůNa nemálo žádostí našich zákazníků jsme, do sortimentu obalového materiálu, zařadili také zavírače kartonů, jež maximálně usnadní práci při balení a celkovou manipulací s lepící páskou. Zavírač ušetří spoustu drahocenného času. Manipulace s ním je velmi snadná a rychlá, zvládnete tak spoustu práce za minimum času.

Zavírače jsou pouze k zapůjčení oproti vratné záloze. Cena je bez DPH.

 

Prokladový papír, tzv. "Hedvábný papír" - 1 kg / 50,- Kč

prokladový papír

Nejvyužívanější při prokládání mezi křehké předměty a jako maximální možná ochrana velmi drahých kusů nábytku, apod.

U prokladového papíru se účtují vždy spotřebované kilogramy. Cena při zakoupení i zapůjčení je shodná. Cena je bez DPH.

 

 

Kartonový přířez o rozměrech 150 * 300 cm - 80,- Kč

kartonové proklady

Přířezy mají podobnou funkci, jako hedvábný papír. Vkládají se mezi stěhované předměty (např. i na paletách mezi krabice, atd.).

Cena při zakoupení i zapůjčení je shodná. Cena je bez DPH.

 

Pro další informace nás, prosím, kontaktujte.