Stěhování IT techniky

Profesionální stěhování IT techniky

Stěhování IT technikyOd roku 1997 nabízíme levné a šetrné stěhování IT techniky firmám i soukromým osobám. S mnohaletými zkušenostmi víme, že je nanejvýš nutné provádět stěhování serverů, racků a počítačových sestav velmi jemnou manipulací, proto využíváme pro takto specifické stěhování odpružené polstrované vozy, speciální odpružené palety, antistatické obaly, přepravní boxy a indikátory přetížení a náklonů.

S námi je riziko poškození IT techniky naprosto minimální, neboť dodržujeme zásady bezpečného stěhování. Samozřejmě jsme pojištěni pro případ jakékoliv nehody na částku 15.000.000,- Kč, kterou lze dle dohody a hodnoty stěhovaných předmětů, navýšit.

Podívejte se na naše reference již provedených stěhování a fotodokumentaci z některých zakázek, pomůžou Vám v rozhodování jakou firmu si vybrat. Mnoho referencí naleznete také na našich facebook stránkách.

Než k samotnému stěhování dojde, je nezbytná nezávazná prohlídka našeho technika (pro Prahu vždy ZDARMA).

 

Průběh stěhování IT techniky:

Po zaslání Vaší objednávky či jejím sdělení telefonicky na bezplatné lince 800 444 499, si s Vámi sjedná schůzku náš technik. Přijede dle Vašich časových možností na místo nakládky IT techniky a zhodnotí celkovou situaci. Navrhne Vám vhodnou variantu stěhování, včetně použití stěhovací techniky a vypíše si nejdůležitější body, které předá stěhující posádce. Po kompletní prohlídce Vám bude technik schopen sdělit cenu stěhování. Je nutné ovšem počítat s faktem, že pokud nebude mít úplné informace, může se cena později lišit.

V den stěhování přijede naše posádka na místo nakládky, naloží stěhované předměty, dle předchozího plánování logistických postupů technikem a dopraví vše na místo vykládky. Na vykládce opět postupují dle předem stanoveného logistického harmonogramu prací.

Komplikací se obávat nemusíte, naši stěhováci si umí poradit za každých okolností, i při neočekávaných překážkách.

 

Výhody pro stěhování IT techniky:

  • telefonní linka 800 444 499 dostupná 24/7 - volání ZDARMA
  • prohlídka technikem, pro Prahu, je vždy ZDARMA
  • po Praze nepočítáme najeté kilometry
  • nenavyšujeme cenu o příplatky - ceny máme stejné ve všední dny, o víkendech i svátcích
  • obalový materiál zapůjčíme ZDARMA na celý měsíc, oproti vratné záloze
  • všechny naše služby máme plně pojištěné na částku 15.000.000,- Kč

 

Cenovou nabídku Vám sdělí technik při nezávazné návštěvě, případně Vám ji zašleme po vypracování kompletní povahy zakázky a zašleme na Váš e-mail.