Pojištění stěhování a všech našich služeb

Každá profesionální stěhovací firma má mít 2 druhy zákonného pojištění, které kryjí celou její činnost a činnost jejich pracovníků. Obecně se, pro lajky, tyto pojištění shrnují jako pojištění stěhování.

My tyto pojištění samozřejmě máme a plníme všechny limity, jež jsou pro pojištění stěhování dány. V průběhu stěhování se tak nemusíte vůbec o nic strachovat. První pojištění se týká odpovědnosti při převzetí věcí určených ke stěhování, včetně prostor kde stěhování probíhá. Druhé pojištění je určeno na přepravu stěhovaného nákladu a týká se běžné autodopravy.

Pojištění silničního dopravce máme v limitu 5.000.000,- Kč a pojištění odpovednosti za škodu podnikatele v limitu 15.000.000,- Kč a pro případ nutnosti, na základě předchozího zvážení a domluvy, lze pojištění stěhovaného nákladu navýšit až na 45.000.000,- Kč.

Rozhodně vždy doporučujeme mít minimálně jistotu v tom, zda má vybraná firma dané pojištění. Pokud ne, neriskujte ztrátu svého majetku a finančních prostředků!

Zaručujeme stěhování bez zbytečného stresu a obav z komplikací - jsme profesionálové v oboru stěhování bytů a domů, stěhování kanceláří a firem a stěhování strojů a těžkých břemen všeho druhu.

Níže přikládáme obě smlouvy o pojištění, aby jste měli i Vy jistotu pravosti našeho tvrzení.

S námi se nemusíte bát o svůj majetek, v případě jakýchkoliv škod jsme připraveni uplatnit jakoukoliv z pojistek.