levné stěhování PrahaStěhování Praha levně a kvalitně

Zajišťujeme levné stěhování Praha pro obyvatele hlavního města. Hledáte-li spolehlivou firmu, s dlouholetou tradicí a profesionálním personálem, pak jste u nás správně!

Než začnete přemítat, jak hrozné pro Vás stěhování bude, zastavte se na chvilku a přečtěte si pár řádků, kterými se Vás pokusíme trochu uklidnit. Stěhujeme týdně desítky lidí a umíme se vžít i do Vaší situace. Proto naprosto chápeme, že pro Vás stěhování nejspíš není sranda, nicméně my se stěhováním živíme a umíme spousty fíglů, kterými Vám ušetříme nejen čas, ale především peníze.

 

Jak probíhá stěhování Praha:

Zprvu Vás požádáme, aby jste si udělali jasno v tom, co přesně chcete (či potřebujete) přestěhovat. Nejlépe si napište seznam stěhovaných věcí a připravte si tento seznam pro prvotní kontakt s naším dispečerem. Stejně tak je třeba upřesnit místo nakládky a vykládky - počet pater, zda je na adrese výtah, atd. Pokud si výše zmíněné body nenapíšete, tak se samozřejmě nic neděje, dispečer se Vás stejně na vše zeptá. Tyto informace jsou ale velmi důležité při stanovení předběžné ceny stěhování, kterou Vám následně potvrdí technik po jeho zhodnocení.

Na základě informací, které dispečerovi sdělíte, zvolí vhodnou kombinaci auta a posádky. Případně ještě doplní další body k obalovému materiálu a dohodne termín nezávazné prohlídky technikem.

 

Co očekávat od návštěvy technika:

 1. zajistí kompletní informace ohledně nakládky a vykládky
 2. propočítá Vám obalový materiál, který budete potřebovat a nabídne vhodnou variantu na stěhované předměty
 3. poradí Vám s technikou balení, případně objedná naše stěhováky, aby Vám vše zabalili
 4. sepíše si podrobnější seznam stěhovaných předmětů, včetně drobností
 5. stanoví Vám přesnou cenu, která se nezmění, pokud bude mít opravdu úplné informace
 6. nabídne vhodný termín stěhování, dle Vašich časových možností
 7. vysvětlí celkový postup stěhování

Po návštěvě technika již stačí potvrdit, zda souhlasíte s cenou a termínem. Všechny informace poté technik předá stěhovací posádce.

! Pozor ! návštěva technika není závazná, proto prosíme o potvrzení termínu a ceny (není-li již domluveno na místě) formou e-mailu, telefonicky či na kterýkoliv z našich kontaktů.

 

Výhody pro stěhování Praha:

 • telefonní linka 800 444 499 dostupná 24/7 - volání ZDARMA
 • prohlídka technikem je vždy ZDARMA
 • po Praze nepočítáme najeté kilometry
 • nenavyšujeme cenu o příplatky - ceny máme stejné ve všední dny, o víkendech i svátcích
 • obalový materiál zapůjčíme ZDARMA na celý měsíc, oproti vratné záloze
 • pojištění našich služeb v ceně stěhování

 

K samotnému stěhování si můžete ještě přiobjednat tyto služby:

 

Ceník stěhování Praha

Vozidlo a obsazení Cena v Kč/hod
Práce bez auta 1 pracovník 300
Dodávka Furgon 17 m3 + řidič 700
Dodávka Furgon 17 m3 + 2 pracovníci 800
Dodávka Furgon 17 m3 + 3 pracovníci 1000
Dodávka skříňová 22 m3 + řidič 800
Dodávka skříňová 22 m3 + 2 pracovníci 900
Dodávka skříňová 22 m3 + 3 pracovníci 1100
Nákladní auto 36m3 + řidič 1000
Nákladní auto 36m3 + 2 pracovníci 1100
Nákladní auto 36m3 + 3 pracovníci 1300
Nákladní auto 36m3 + 4 pracovníci 1500
Nákladní auto 42m3 + řidič 1000
Nákladní auto 42m3 + 2 pracovníci 1100
Nákladní auto 42m3 + 3 pracovníci 1300
Nákladní auto 42m3 + 4 pracovníci 1500

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

 

Ceník nízkonákladové stěhování Praha:

Vozidlo a obsazení Cena v Kč/hod
Auto + řidič 400

Jízda mimo Prahu

Vozidlo Cena v Kč / km
Auto bez vleku 8,-
Auto s vlekem 10,-

Minimální cena výjezdu vozidla s řidičem je 800,- Kč.

Využijte našich služeb a můžete se těšit z přátelského přístupu našeho kolektivu, nízké ceny a kvalitního servisu. A pokud si nevíte s něčím rady nebo se jen chcete nezávazně zeptat na naše služby, kontaktujte nás. Jsme zde pro Vás. Můžete nám kdykoliv volat na bezplatnou linku 800 444 499, zaslat nám e-mail nebo napsat na chat či na skype. Možností je mnoho a nemusí Vás stát ani korunu navíc.

 

Lokality stěhování Praha:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, BarrandovBenice, Běchovice, Bohnice, Braník, Břevnov, Březiněves, Bubeneč, Čakovice, Černý Most, Čimice, Dejvice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Ďáblice, Háje, Hájek u Uhříněvsi, Hloubětín, Hlubočepy, Hodkovičky, Holešovice, Holyně, Horní Měcholupy, Horní Počernice, Hostavice, Hostivař, Hradčany, Hrdlořezy, Chodov, Cholupice, Jinonice, Josefov, Kamýk, Karlín, Kbely, Klánovice, Kobylisy, Koloděje, Kolovraty, Komořany, Košíře, Královice, Krč, Křeslice, Kunratice, Kyje, Lahovice, Letňany, Lhotka, Libeň, Liboc, Libuš, Lipany, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Malá Chuchle, Malá Strana, Malešice, Michle, Miškovice, Modřany, Motol, Nebušice, Nedvězí, Nové Město, Nusle, Opatov, Palmovka, Pankrác, Petrovice, Písnice, Pitkovice, Podolí, Prosek, Přední Kopanina, Radlice, Radotín, Ruzyně, Řeporyje, Řepy, Satalice, Sedlec, Slivenec, Smíchov, Sobín, Staré Město, Stodůlky, Strašnice, Střešovice, Střížkov, Suchdol, Šeberov, Štěrboholy, Točná, Troja, Třebonice, Třeboradice, Uhříněves, Újezd u Průhonic, Újezd nad Lesy, Veleslavín, Velká Chuchle, Vinohrady, VinořVokovice, Vršovice, Vysočany, Vyšehrad, Záběhlice, Zadní Kopanina, Zbraslav, Zličín, Žižkov