Ověřená firma Šikula Stěhovák

Ověřená firma Šikula-StěhovákŠikula-Stěhovák, s.r.o. je nyní ověřená firma

Vážení zákazníci,

jestliže chcete mít jistotu kvalitně odvedené práce, obraťte se na profesionály ve svém oboru. Nově jsme získali ocenění Prověřené společnosti 2017, které se uděluje na základě hodnocení spokojenosti zákazníků, ohodnocení standardů firmy, odváděné práce a kvalit. Nyní jsme tedy ověřená firma Šikula-Stěhovák.

Rozhodujete-li se, zda zvolíte firmu, která vám zajistí kvalitní služby a servis nebo vybíráte z řad "nefirem", které za váš majetek převážně neručí, měla by být volba jasná. Přeci jen, kolikrát v životě se stěhujete do nového a chcete, aby bylo vše odvedeno na jedničku, aniž by jste museli řešit jakékoliv budoucí problémy?

S námi máte jistotu profesionální nakládky, převozu a vykládky vašeho majetku, ale především vám nabízíme špičkový servis, o který se postarají naši technici před samotným počátkem stěhování a následně pak posádky, které budou mít na starosti celkový průběh stěhování. Po ukončení práce nám můžete zaslat recenzi a ohodnotit práci naší firmy od prvních kroků, až po úspěšné zakončení stěhování - zaručujeme zpětnou vazbu všem zákazníkům.

Díky vysoké kvalitě našich služeb a profesionálnímu týmu stěhováků se nyní můžeme pyšnit oceněním Prověřená společnost 2017 - ověřená firma Šikula-Stěhovák, za což jsme velmi vděční. Věříme, že i do budoucna budeme plnit vysoké standardy nabízených služeb a rozšíříme nesčetněkrát řady našich spokojených zákazníků.

Těšíme se na spolupráci – tým Šikula-Stěhovák, s.r.o.